Seznam přihlášených posádek
Startovní | Název posádky | Jména účastníků |
číslo | ||
1. | Rychlík na sl.koleji | Holý - Muzika - Máška |
2. | Termartom - 2011 | Popperová - Urban - Dropa |
3. | Netahay | Zdeněk - Eva - Barunka |
4. | Kramářství | Kramář - Lehečka - Lemák |
5. | Zlej sen | Jindřich - Morav - Mařík |
6. | Pobudi | Karas - Říčařová - Karas |
7. | Daywork | Hochová - Titzová - Kohút |
8. | T.O.Fabián A | Kadlec - Handl - Poplštajn |
9. | T.O.Fabián B | Škola - Kofroň - Petřina |
10. | Růže z texasu | Urbanová - Fojtová - Urbanová |
11. | (Canec boys Třemšín) | (Matějka - Polák - Polák) |
12. | Babetí stín | Klimešová - Klimeš - Shrbený |
13. | Pouštní bloudi | Kubát - Štětková - Kameníková |
14. | (Berušky) | Ája - Hanďa - Lůca |
15. | (Véna a Járové) | Václav - Jarda - Jarda |
16. | Rejbop | Pergner - Rejzek - Bouda |
17. | Berušky | Krátká - Městková - Vacková |
18. | HS Brdy | Nátělník - Šakal - Hejkal |
19. | Kladeňáci | Brabcová - Rylichová - Rylich |
20. | Máničky | Kubů - Čečrdle - Čečrdle |
21. | Rusandy | Brabcová - Čečrdlová - Čečrdlová |
22. | Princezna ze mlejna 1 | Bálek - Fiala - Dohnal |
23. | Princezna ze mlejna 2 | Čermáková - Tošovská - Machutová |
24. | Princezna ze mlejna 3 | Prokopová - Jarolímková - Mozolová |
25. | Bav sporting | Šťastný - Uherský - Tyrš |
26. | Držky s mákem | Mrkáček - Procházka - Bílek |
27. | Koláčové | Kortan - Uzel - Kocián |
28. | Hasiči Obecnice | Hladký - Vávra - Zima |
29. | Muchomůrky z Brd | Katka - Petra - Hanka |
30. | FBT | Gahler - Petrášek - Gahler |
31. | Blood donors | Dušek - Teska - Troch |
32. | Dlaždička ranč | Průša - Houžvička - Průšová |
33. | Blázni | Bartůňková - Kuchař - Bartůněk |
34. | Peťásci | Stefanides - Stefanidesová - Stefanidesová (- Švihla) |
35. | Czech made | Čech - Čechová - Čech |
36. | Voříšek s jesenkou | Jesenka - Čechovová - Sochorová |
37. | Pěničky s jesenkou | Pěnička - Pěničková - Jesenková |
38. | Chorý pes | Kuncl - Baugartner - Lánský |
39. | Mlynáři | Kuncl - Borovička - Holenda |
40. | PBC | CHladová - Fousek - Šedivá |
41. | Brdská vločka stř.doletu 1 | Honzík - Prokop - Pražanová |
42. | Brdská vločka stř.doletu 2 | Tuč - Honzíková - Evan |
43. | Rozhodčí OFS | |
44. | Osečské bestie | |
45. | Z pohádky do pohádky | |
46. | Piráti z Rožmybiku | |
47. | Spáči | |
48. | Odpadlíci | |
49. | Trestanci na útěku | Jun - Svojše - Batulka |
50. | Umpa Lumpa | Trefný - Věncek - Hadrava |
51. | Šlapej dál | Lánský - Kocián - Kříž |
52. | Jariveri | |
53. | Stále vpřed | Voříšek - Vaník - Krajdl |
54. | Brdlouši | Kudelňák - Marcín - Žďánský |
55. | Aljašský Tygři | |
56. | ||
57. | ||
58. | ||
59. | ||
60. | ||
V seznamu jsou uvedeny všechny řádně přihlášené posádky vždy k datumu aktualizace. | ||
Dotazy možné psát na mail: | zlatynuget@gmail.com |