Seznam přihlášených posádek

 

Startovní Název posádky Jména účastníků
číslo    
1.  Rychlík na sl.koleji  Holý - Muzika - Máška
2.  Termartom - 2011  Popperová - Urban - Dropa
3.  Netahay  Zdeněk - Eva - Barunka
4.  Kramářství  Kramář - Lehečka - Lemák
5.  Zlej sen  Jindřich - Morav - Mařík
6.  Pobudi  Karas - Říčařová - Karas
7.  Daywork  Hochová - Titzová - Kohút
8.  T.O.Fabián A Kadlec - Handl - Poplštajn
9.  T.O.Fabián B Škola - Kofroň - Petřina
10.  Růže z texasu Urbanová - Fojtová - Urbanová
11. (Canec boys Třemšín) (Matějka - Polák - Polák) 
12.  Babetí stín Klimešová - Klimeš - Shrbený
13.  Pouštní bloudi Kubát - Štětková - Kameníková
14.  (Berušky) Ája - Hanďa - Lůca 
 15.  (Véna a Járové) Václav - Jarda - Jarda                           
16.  Rejbop  Pergner - Rejzek - Bouda
17.  Berušky  Krátká - Městková - Vacková
18.  HS Brdy  Nátělník - Šakal - Hejkal
19.  Kladeňáci  Brabcová - Rylichová - Rylich
20.  Máničky  Kubů - Čečrdle - Čečrdle
21.  Rusandy  Brabcová - Čečrdlová - Čečrdlová
22.  Princezna ze mlejna 1  Bálek - Fiala - Dohnal
23.  Princezna ze mlejna 2  Čermáková - Tošovská - Machutová
24.  Princezna ze mlejna 3  Prokopová - Jarolímková - Mozolová
25.  Bav sporting  Šťastný - Uherský - Tyrš
26.  Držky s mákem  Mrkáček - Procházka - Bílek
27.  Koláčové Kortan - Uzel - Kocián
28.  Hasiči Obecnice Hladký - Vávra - Zima
29.  Muchomůrky z Brd Katka - Petra - Hanka 
30.  FBT  Gahler - Petrášek - Gahler
31.  Blood donors Dušek - Teska - Troch 
32.  Dlaždička ranč Průša - Houžvička - Průšová
33.  Blázni Bartůňková - Kuchař - Bartůněk
34.  Peťásci Stefanides - Stefanidesová - Stefanidesová (- Švihla) 
35.  Czech made Čech - Čechová - Čech
36.  Voříšek s jesenkou Jesenka - Čechovová - Sochorová 
37.  Pěničky s jesenkou  Pěnička - Pěničková - Jesenková
38.  Chorý pes  Kuncl - Baugartner - Lánský
39.  Mlynáři  Kuncl - Borovička - Holenda
40.  PBC CHladová - Fousek - Šedivá
41.  Brdská vločka stř.doletu 1 Honzík - Prokop - Pražanová 
42.  Brdská vločka stř.doletu 2 Tuč - Honzíková - Evan 
43.  Rozhodčí OFS  
44.  Osečské bestie  
45. Z pohádky do pohádky   
46. Piráti z Rožmybiku   
47. Spáči   
48. Odpadlíci   
49. Trestanci na útěku   Jun - Svojše - Batulka
50.  Umpa Lumpa  Trefný - Věncek - Hadrava
51.  Šlapej dál  Lánský - Kocián - Kříž
52.  Jariveri  
53.  Stále vpřed  Voříšek - Vaník - Krajdl
54.  Brdlouši  Kudelňák - Marcín - Žďánský
55.  Aljašský Tygři  
56.    
57.    
58.    
59.    
60.    
V seznamu jsou uvedeny všechny řádně přihlášené posádky vždy k datumu aktualizace.
Dotazy možné psát na mail: zlatynuget@gmail.com